| maniac a întrebat:

Sal, stiti cumva cum a-s putea sa fur pe barn buddy fara ca un caine de-al vecinului meu sa nu ma vada, adica o solutie ceva un hack nu stiuh, in afara de faza in care cainele numai are mancare si numai apara.

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Se poate fura si daca, catelul are mancare. Deci trebuie sa apesi de mai multe ori pe butonul TAB de la tastatura, pana ce un patrta galben ti se pune pe FERMELE PRIETENILOR care e acolo langa lista cu prieteni, in stanga. Cand ti s pune patratul dai ENTER si selectezi cateii, dar nu dai ok, furi asa. Vezi sa aranjezi ferma prietenului de la care sa furi in asa fel incat sa nu se nimereasca fereastra aia cu catelul pe plante. Sper ca ai inteles. Byee

1 răspuns:
| Alina0491 a răspuns:

Nu se mai poate fura la barn buddy decat, cum ai spus si tu cand cainele nu mi are mancare. Se putea acum ceva timp sa furi, schimband data de la computer cu o zi inainte, dar din pacate acum nu se mai poate sad