| boNNeR a întrebat:

Sal TPU acum ceva timp am instalat un windows 7 de pe net..peste windows xp Cred laughing si acum mi-a expirat. windowsul mi se tot inchide pc nu pot sa scap de windows.old din partia c asa ca am cerut un windows 7 de la cineva pe cd. sa il instalez pe ala si cand vreau sa dau instal si scrie instal starting astept si astept si imi da erroarea asta Windows could not collect information for [OSImage] since the specified image file [install.wim] does not exist. ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa alt CD cu Windows pentru ca nu il citeste, cel mai probabil e zgariat.

| boNNeR explică:

Pe alt calculator l-am facut fara sa dea aceasta eroare