| eddy2012 a întrebat:

Sal TPU. am dat prin My computer, in C, click dreapta si am selectat hidden, si mi-au disparut toate folderele laughing ce sa fac sa le readuc?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/Folder Options/View, bifezi Show hidden files and folder, dai Apply si OK si o sa-ti reapara. Numai bine!

1 răspuns:
| Ionutz239 a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/Folder Options/View, bifezi Show hidden files and folder, dai Apply si OK si o sa-ti reapara
Bafta