| IntrebarileMele111 a întrebat:

Sal TPU,am o problema,am un stick prin care incerc sa pun filme din calculator si sa il pun in televizor primul film a mers super dar cand l-am incercat pe al doile nu mergea nu stiu de ce, am scris si.avi la sfarsitul titlului videoclipului cum pot repara asta? (pe televizor scrie asa:Redarea nu se poate face sau ceva de genu) Funda si mersi

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Probabil nu ai ce face, nu suporta formatul respectiv.Cauta filmul in alt format (AVI). Daca este AVI si nu-l poate reda atunci este o problema cu fisierul respectiv desi player-l pe care il ai la PC il poate reda.

| SuicideSilence a răspuns:

Daca tastezi la sfarsitul fisierului.avi asta nu inseamna ca i-ai schimbat formatul. cauta filme cu acelasi format ca primul