| Edyshk2013 a întrebat:

Am o problema cu mouse.Click dreapta merge perfect,dar click stanga cu intrerupere, adica apas pe el merge de 5 ori la rand la a 6 oara apas dar nu face nimic,si tot asa merge si iar nu merge, ce are?! Vreau explicatie+ajutor daca se poate. FUNDA!

1 răspuns:
| hd04wbw a răspuns:

Fie ai facut vreo setare care sa ii schimbe vreo functie, sau e defect si trebuie altul sau depinde si de modelul lui.Adica daca e cu USB sau tip PS 2. Eu am patit cu PS 2 de s-a stricat mufa din pc unde intra si nu mai facea nimic.Acum am problema asemanatoare de nu imi recunoaste un port mousele de tip USB.Sau ai vreun virus sau ceva incetineste calculatorul. Daca nu te pricepi foarte mult caut un specialist. Spor la toate!