| mikynelu a întrebat:

Sal TPU,am o problema la Facebook...mi s-au mutat in dreapta chestiile alea cu prieteni,notificari, mesaje etc si as vrea sa le mut inapoi in stanga...se poate face? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da suntem obisnuiti sa ne uitam in stanga.Dar e mai frumoasa zic, are un scris mai ...gros si mai placut.De fapt trebuie mereu schimbari pentru ca ne plictisim numai de una.Cel putin eu.laughing

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai bateti capul degeaba.De alaltaieri si mie mi s-a schimbat la unul din conturi.E un nou aspect al interfetei facebook-ului.Toti vom avea asa ceva. E ca un facebook updatat.Nu.nu ai ce face in privinta aceasta. E totusi misto interfata, mie imi place.

| mikynelu explică (pentru anonim_4396):

Pffff...pana o sa ne invatam cu noua interfata...

| mikynelu explică (pentru anonim_4396):

Asa e...si scrisul e schimbat...inseamna ca nu e din setari

| anonim_4396 a răspuns (pentru mikynelu):

Bineinteles ca nu.In curand unul cate unul vom avea aceasta pagina.Nu ai facut nimic tu acolo ci e de la ei. asa cum s-a schimbat si in datile trecute, asa se schimba si acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mikynelu):

Da suntem obisnuiti sa ne uitam in stanga.Dar e mai frumoasa zic, are un scris mai ...gros si mai placut.De fapt trebuie mereu schimbari pentru ca ne plictisim numai de una.Cel putin eu.laughing

| pbsolver a răspuns:

Ai schimbat de curand rezolutia monitorului?

| Trebla a răspuns:

Trebuie sa schimbi limba.

| Minecrafttul a răspuns:

Da trebuie sa iti schimbi limba de pe facebook in romana sper ca te-am ajutat funda?

| Minecrafttul a răspuns:

Ai dat facebookul in romana si ai dat save?

| mikynelu explică (pentru Minecrafttul):

Da

| Minecrafttul a răspuns (pentru mikynelu):

Si acum sunt notificarile in stanga?

| mikynelu explică (pentru Minecrafttul):

Tot in dreapta

| castigator a răspuns:

Pai depinde:1. Poate ai facebook-ul in limba engleza.
2. Daca ai windows Xp, inca o sa le ai in stanga, cum le am eu, dar eu mi-am pus Facebook-ul in engleza.Probabil daca ai windows 7 s-au facut asa.