| anonim_4396 a întrebat:

Am un samsung corby s3650 si mi s-a spart ecranul, dar nu stiu care piesa trebuie inlocuita... oricum touchscreenul merge dar ce trebuie inlocuit (ps am o crapatura pe toata lungimea telegonului)

Răspuns Câştigător
| RainbowNeos a răspuns:

Mai bine consulti un specialist din domeniu,nu stiu, ai putea sa apelezi la cei de la reteaua de care apartii, acolo unde platesti facturile.trebuie sa fie cineva care sa-ti dea macar o indicatiewinking Succes!

1 răspuns:
| mobile a răspuns:

Salut,
Daca este crapat touchscreen-ul trebuie sa-l schimbi, asta daca nu vrei sa-l folosesti asa :), gasesti touchscreen corby original la magazingsm.ro http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/geam-cu-touchscreen-Samsung-s3650-corby-original-10975
Salut!