| AndreiCristian865 a întrebat:

Sal TPU. Azi mi-am facut un nou cont de facebook, si cum am postat un link, gata nu mai merge. S-a deconectat, zice sa bag nr de telefon sa imi trimita ei un cod, si nu trimit nimic. Am incercat sa imi fac altul si nu merge. Cum completez acolo cu nume, data de nastere, email..., apare sa bag nr de tel.
Ce sa fac? sad

2 răspunsuri:
| asusvlad a răspuns:

Anchide casuta mereu cand deschizi facebook

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Poate îți trebuie internet pe telefon. Și ți-ai activat e-mail-ul de confirmare care ți-lau trimis pe Mess?