| Darky13 a întrebat:

Cand tot inchid pc imi tot apare de fiecare data Waiting For BackGround programs to close, si nu am nimic pornit si tot imi apare ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Este posibil sa ai in bara de start programe deschise.
De exemplu Yahoo Messenger sau Skype programe de genu.

| MLorand78 a răspuns:

Opreste programele din bara, incearca sa opresti activitatile programelor de la task manager > processes

| Alexiuc a răspuns:

Opreste procesul explorer.exe si apoi dai shutdown, si sa inchizi si skype mess etc. daca sunt pornite.

| Darky13 explică (pentru Alexiuc):

Skype mess etc sunt oprite dar o sa incerchappy

| Alexiuc a răspuns:

Http://forum.thewindowsclub.com/......ndows.html incearca si aici mie mi-a mers.