| asdaf a întrebat:

sal TPU! la microsoft office 2007 cand incerc sa scriu imi scrie ceva de genu:"this modiffication is not allowed because the selection is locked" am incercat tot sad l-am reinstalat am bagat alt cod si tot nu merge crying cum pot sa-l fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi cateva probleme. Documentul respectiv este marcat ca final, ori documentul este protejat, ori folosesti un trial caruia ia expirat perioada de incercare, sau inca nu ti s-a activat programul licentiat. Bun, pana aici ti-am tradus eu. De aici incolo sa te zbati si tu putin. OK?
Acestea sunt explicatiile date de Microsoft:
http://www.404techsupport.com/......is-locked/
Succes!