| adiTzaa19 a întrebat:

mi-am cumparat un tel cosmote cute touch-screen, si mi-am activat web'n'walk, si nu-mi merge internetul pa el! crying va rog sa-mi spuneti ce sa-i fac! Sunt pe frog, am 12 euro, si nu merge... sad dau funditzsa

4 răspunsuri:
| Mariaa a răspuns:

Pai...daca esti pe frog. activeaza.ti extraoptiunea promo.si apoi primesti setarile prin sms.
anunta.ma daca ai reusit happy

| adiTzaa19 explică:

Adica imi scrie conexiune esuata...sad

| DangeR_2393 a răspuns:

Acel internet este foarte slab! merge odata la un an (intre chilimele) deci eu zic sa nu mai dai 4 euro degeaba!

| 12StrHood a răspuns:

Incearca sa cauti in setari internet sau network, si s-ar putea sa te conectezi de acolo, sau trebuie sa iti activezi extraoptiunea promo... mai citeste inca odata smsurile primite d la frog cand tiai activat cartela big grin