| ionutmarian123 a întrebat:

Sal TPU mi-am luat un ps2 modat si nu merge sa intru in browser nici macar intr-un joc apas pe butoane si nu merge, desi ambele joystickuri merg! ce pot face sa rezol problema?

5 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Intra in in browser fara sa bagi dvd, sau sa bagi vreun dvd normalcu muzica sau cu ce vrei tu, doar sa nu fie cu un joc de ps2.Ca sa controlezi acolo prin browser trebuie sa dai de pe sagetile din stanga butoanele alea cu niste sageti pe ele.

| ionutmarian123 explică (pentru IonutGaby):

Il bag si fara cd, dar zice sa apas X=enter ca sa intru apas si nu imi merge

| IonutGaby a răspuns (pentru ionutmarian123):

Frate si eu am joystick si ps2 dar mie imi merge, dar mai exact de ce vrei sa intri in browser?

| ionutmarian123 explică (pentru IonutGaby):

Ca sa stiu si eu daca merge sau nu ps2-ul ca la un joc imi apare sa selectez limba si nu pot apasa pe nimic

| IonutGaby a răspuns (pentru ionutmarian123):

Daca nu poti sa apesi pe nimic si zici ca joystickurile sunt bune inseamna ca nu face conexiune joystick cu port-ul de joystick.