| viperady a întrebat:

Sal TPU, stie cineva ce fel de program este folosit pentru a face o imagine de acest fel big grin https://imageshack.com/i/f5xkixj, cred ca e de pe un telefon cel mai probabil iPhone dar cum se numeste programul? cine stie va rog sa imi spuneti, Va Multumesc!

5 răspunsuri:
| ThaPower a răspuns:

Nu este niciun program, viperady. Sunt doar niste gemeni, poti face poza cu un telefon/camera foto perfomanta. happy Funda?

| CiprianDoarEu a răspuns:

Nu este nici un program.

| princess004 a răspuns:

Poza e facuta cu PowerCam :*

| viperady explică:

Nu sunt gemeni nu știe nimeni? Atunci cum a facut poza asa?

| Gul_Farhad_1995 a răspuns:

Nu este imagine editata sunt doar niste gemeni! Poti sa faci poza de pe orice mobil care are camera performanta.