| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
trebuie sa fac un blog cu o anumita tema si vreau sa fac propriul sablon(fundal), dar nu stiu dimensiunile pozei.

Eu vreau sa-l fac in photoshop pentru ca nu stiu xml sau alte limbaje web. Blogul il fac pe blogger?

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Blog-ul mai bine fa-l pe www.ucoz.ro - iti ofera mult mai multe posibilitati.

| Jorah a răspuns:

Photoshop-ul e un program nu limbaj web.

| GabyB94 a răspuns:

Salut

Cauta pe Google 'what size to make photo for blogger background' sau chestii similare si gasesti raspunsuri si tutoriale o gramada.

| NewTerminator explică:

Stiu asta, mersi de informare!
ma refeream ca toate sabloanele de pe net sunt xml si eu vreau sa facu un fundal, dar nu stiu dimensiunile.