| GABYgugiuman a întrebat:

Sal TPU.Va rog care stiti cum pot transfera credit pe orange\/va rog dau FUNDA...

Răspuns Câştigător
| corina497 a răspuns:

Primul pas suni la *100#.apoi dai la credit si reincarcare.apoi dai la transfer credit.apoi continua. apoi transfer credit. apoi iti zice sa scrii valoarea pe care vrei sa o transferi.si apoi scrii nr de tel. sper ca ti.am fost de folos.happy

1 răspuns:
| krysstal a răspuns:

Daca esti pe prepay poti transfera doar intre 1-3 euro de 4 ori pe luna. daca ai abonament poti transfera pana in limita pe care o ai.