| Kampion a întrebat:

Sall all! am o intrebare! Inainte, cand aveam digi, aveam boomerang. Dar acum, sunt la o companie de cablu si internet, dar nu il mai am sad. Numai cu dolce si digi poti sa ai boomerang? Ca vreau sa ma uit pe boomerang ca la bagat in romana.

Răspuns Câştigător
| niponX a răspuns:

Și la mine în oraș este o companie de genul dar are pachete adiționale: pentru nu știu ce sumă, ai pachetul kids(cu multe alte programe de desene), pentru altă sumă ai pachetul science(cu multe alte programe gen discovery) Roagă-ți părinții să întrebe, poate au și ei

7 răspunsuri:
| luma a răspuns:

Eu am UPC si am Boomerang si Nickelodeon pe langa celelalte programe de desene oricum in total 10 programe de desene.Si internet cu wifi

| Kampion explică (pentru luma):

Voi aveti noroc ca aveti atatea posturi de desene, jim jam, nickelodeon, bomerang, duck tv, si altele. Eu am disney channel, cartoon network si minimax sad, si deja m-a plictisit ca le redifuzeaza mereu, mereu, macar ca sopcast prinde boomerang.

| niponX a răspuns:

Dragă kampion,

Nu doar dolce și digi au boomerang pe lista de programe, ci și upc. Pentru că nu ai precizat firma de unde ai televiziunea, nu pot decât să te sfătuiesc să iei legătura cu ei și să ceri lista de programe ale lor.
Sau să întrebi dacă acest program nu e prevăzut ca pachet adițional și se plătește în plus. sunt mai multe posibilități.
Sper că ți-am fost de ajutor!

Cu drag,
niponX

| Kampion explică (pentru niponX):

Am televiziune si cablu de internet. Si acele posturi are digi, focus sat, si echosmart. adica mai multe companii de sateliti.

| Kampion explică (pentru niponX):

OK

| niponX a răspuns (pentru Kampion):

Fundiță?

| Kampion explică (pentru niponX):

Ok.

| niponX a răspuns (pentru Kampion):

Și la mine în oraș este o companie de genul dar are pachete adiționale: pentru nu știu ce sumă, ai pachetul kids(cu multe alte programe de desene), pentru altă sumă ai pachetul science(cu multe alte programe gen discovery) Roagă-ți părinții să întrebe, poate au și ei