| anonim_4396 a întrebat:

Sall all.Am o problema, m-a rugat cineva sa-i fac pc si nu mai are cd de la placa de baza.
Daca aveam internet la el il faceam imediat, dar nu am deoarece nu este instalata placa de retea.
Placa sa de baza este MSI K8MM3-V (M5-7181 v1. 0)
Am incercat sa caut driverele pe site'ul producatorilor dar nu am reusit sa gasesc nimic.
Are cineva vreo solutie? sau un program care sa-mi arate tipul fiecarei piese de pe placa de baza, astfel le voi descarca eu dp pc meu.

Multumesc anticipat. Dau si funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Pentru Win XP descarci toate din lista: http://www.msi.com/product/mb/K8MM3-V.html#/?div=Driver&os=XP%2032

1 răspuns:
| RazvanGabriel01 a răspuns:

Bun, le descarc acum si le voi pune pe un CD sa le instalez pe pc.revin cu raspuns in 15 min