| OanaVlad a întrebat:

Sall all! As vrea sa fac schimb de cont webkinz cu unul cu 6 animale obisnuite webkinz sau 4 signature\deluxe happy. Detalii despre cont: 3300 kinzcash, toate insignele kinzville academy, pot face orice slujba, am 6 animalute pe cont : un hamster sweetie, ice dragon, ciwawa, lil' tomato clown fish, caine verde al pamantului, paun roz. Vb pe mess : onutzapop@yahoo.com

2 răspunsuri:
| XxspeedxX a răspuns:

Raspudnsul tau aici...

| Debbyyi a răspuns:

4 delux si doar 3300
Eu am 6 animalute nu is de lux da am 10000 mai mult poate cu 1 kinzchash cam asa in jur de 10000