| xt9000 a întrebat:

Sall all.Asta este pentru cei care au un Allview p5 sau un p4.stiu ca are un procesor grafic slab dar jocuri precum temple run 2, asfalt 7, nfs most wanted,gta 3, etc merg bine pe el? daca se poate cat mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut. Temple run, 2 sau Oz iti vor merge perfect pe el, dar asphalt 7 vise poate doar 5 heat si 6 probabil dar greu, 7 nu se pune problema adica iti va rula dar cu lag, most wanted nici atat, gta 3 da, dar greu si ala te va apuca nervii, celelalte merg bine ex: Angry birds, pes 2012. Are un amic p5 si testa jocurile de mai sus si i mergea greu de most wanted nu se pune problema mergea deparca statea. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa!