| GaleaMarius a întrebat:

Sall all...Cum fac sa nu mi se stearga blogul ucoz.com? Mio zis cineva ca daca o luna nu intru se sterge.cum pot face sa nu se stearga niciodata...
PS Dau Funda si Ms
Nu postati raspunsuri nefolositoare(ex: www.google.ro,nu stiu, etc)

2 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Probabil este prea tarziu raspunsul meu, dar acum l-am gasit.
Da un site de la ucoz se va sterge automat intro luna daca nu ai nici o vizita pe el (adica daca intri si tu odata pe luna pe blog tot ai trafic si va ramane acolo), dar vei primii un email cu un link care iti poti reactiv site-ul in cazul inchiderii. Mai ai si posibilitatea sa iti iei un abonament pentru cateva luni de ex, si chiar daca nu intra nimeni, nici macar tu pe site acesta va ramane activ. bafta.

| vinarsnelu a răspuns:

Stai linistit ca nu se sterge eu nu am intrat pe al meu de 3 luni si inca e acolowinking