| MrCoasAlex a întrebat:

Sall
am auzit ca a aparut windows 8, este adevarat?
am cautat pe google : cand apare windows 8, si am vazut ca anunturile acela sunt din 2010 (oct, nov, dec)
daca a aparut dati-mii si mie link de unde pot sal download-tez ca vreau si eu sa il incerc... daca e versiune bete, e buna si aia big grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci il poti folosii doar pe o masina virtuala cu softuri gen – VmWare sau VirtualBox! Nu este recomandat a se folosii direct in sistem!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu a aparut. laughing
Dar o sa apara in curand.
Asa se intampla la mai multe chestii, daca scrii o versiune care nu a aparut, scrie ca a aparut, dar de fapt, e aia precedenta. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O versiune beta ar putea sa apara prin vara(august) sau prin toamna. Atunci il poti incerca live pe PC-ul tau. Deocamdata mai asteapta.
Versiunea finala va fi lansata prin 2012 cel mai devreme/probabil.

| MrCoasAlex explică:

@neluL
aha deci daca imi pun windows-ul asta pe laptop cand ii zic '' laptop activat, se activeaza laughing nu?