| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am o camera web si eu cand ii dau drumul ma vad iar cand intru pe messenger sa ma vada prietenii nu se vede nimic as vrea sa imi spunteti si mie ce pot sa fac si din ce cauza este... funda ...multumesc.

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Daca deja o folosesti printr-un alt program, camera nu va putea fi "vazuta" de plug-in-ul de la messenger. Inchide programul respectiv si apoi da "invite to view my webcam" prietenilor de pe messenger.