| DarkAnoNim008 a întrebat:

Sall, am o mare problema cu mess-ul... de 1 sapt nu mai merge sa ma conectez zice ca e o de la conexiunea la internet. dar eu net am straight face

Am incercat sa schimb data si ora dar degeaba, am schimbat windowsul, tot degeaba. nushh ce sa fac plzz

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Vezi daca iti intra pe mail, inseamna ca e de la mess daca nici pe mail nu iti intra atunci fa-ti alt idu

| lopaca97 a răspuns:

Se pare ca yahoo a avut niste probleme mari acum 2 luni...ar trebui sa faci un updae la mess sau nu stiu sa imi dai mesaji daca reusesti cumva.