| RobertXT a întrebat:

Sall.Am o mica problema:intr-o zi ma nu stiu ce am facut am dat clic dreapta pe program file(C\local dick\program file) si nu stiu unde am apasat cu mausul(la o optiune care a aparut dupa ce am dat click dreapta)(ex optiune:copy dar nu era asta) si dupa ce am dat acolo mi-a disparut program fileu si nu stiu unde e sau cum sa-l fac sa apara iar.Imi puteti zice cum sa-l fac sa apara iar.

Răspuns Câştigător
| raidxp a răspuns:

Control panel>folder options>view > bifezi casuta show hidden files and folders >apply

1 răspuns:
| sergiustephan a răspuns:

Cred ca ai apasat pe send to si l-ai trimis pe undeva cum ar fi unitate dvd sau prin my files.dar cel mai bine este sa te duci in start si vezi ca e undeva unde poti sa scrii(chiar in start)si il cauti acolo, scrii acolo ce cauti tu si ala il cauta in tot computer-ul.
FUNDA?