| laurentiu1997 a întrebat:

Sall am o problema cu nfs most wanted mod loader am bagat ieri vreo 10 masini noi si au mers cand la deschis azi sa mai joc cu ele imi intra in nfs most wanted normal nu in mod loader dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Iluzz a răspuns:

Salut! daca ai mai multi de 2 useri i o problema! 1-poate ai bagat de pe alt user
2-dupa ce leai bagat si au mers. cum ai dat shut down la pc?(l-ai lasat sa isi salveze setariile lucrate pe ziua precedenta?)! daca ti-am fost de folos pls fundita sau vot