| CatyYoo a întrebat:

Sall. am o problema cu PC -ul! Am windows 7 am 2 GB RAM procesor AMD Athlon X2 HDD 250 GB...Cand pornesc pC-ul imi porneste normal apoi cand imi apare Desktop-ul imi apare ecranul albastru o eroare numita,, Blue Screen,,? as vrea sa stiu cum as putea rezolva aceasta problema...

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Este un virus, incearca AVG, Kaspersky, Eset deoarece sunt foarte bune.

| Radeas1 a răspuns:

Hai ca stiu eu...Sunt probleme de la Windows in cel mai bun caz. (nu sunt neaparat virusi), al doilea lucru pe care sper sa nu il ai e o problema la HardWare. Schimba Windows-ul si vezi daca mai face asa.

| crystynuk78 a răspuns:

Pai... e posibil sa ai virus pe pc. si daca nu ai un ativirus iti poti instala unul iar daca ai si tot iti apare aceasta eroare iti poti schimba windows-ul. cred ca te-am ajutat.