| hackerulxxx a întrebat:

Sall! am o problema cu tastatura adica cu tastele cand apas pe n apare n6 si cand apas pe b apare b5.din ce cauza? cateodata merge normal si dupa ce deschid pc ul apare la fel.

1 răspuns:
| alexalex234 a răspuns:

Poate sa fie de la driverul tastaturi pentru ca fiecare tastatura fie USB fie PS2 are cate un CD/DVD cu driverele necesare daca nu il mai ai sau ai luat-o fara sau a fost pierdut CD/DVD- ul incearca sa le cauti pe net, eventual daca stii numele tastaturi daca nu incearca sa dai update la driver din device manager.