| americanu00334567 a întrebat:

Sall,am o problema cu toate jocurile de pe internet si descarcate.Deci pe internet orice joc care il joc imi merge la un moment dat in reluare imi merge greu si descarcate la fel.Nustiu ce sa fac va rooog ajutatimaaaaaaa.RASPUNS RAPIIIIIIIIIIIID

Răspuns Câştigător
| MihaiSmecker a răspuns:

Buna, Ai incercat sa dezistalezi cateva programe de pe computer? De asta iti merge greu. Mai da si tu o scanare cu un anti-virus. Bafta!

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

S-ar putea sa fie incarcat siteul de unde iei sau serverul prin care treci. Poti verifica viteza de net scriind in browser: viteza net si-ti va apare un site unde te poti verifica.