| sautean14 a întrebat:

Sall am o problema legata de Iphone 3G e de 8G...
De 1 luna(2) mi s-a intamplat problema cand il pun la incarcat imi apare verde si nu pot sa-l pornesc nu merge Power+Home... azi l-am dat la un prieten bun si culmea culmilor... sa aprins dar el fiind destept ce surpriza nu la mai pus la incarcat si bateria cred ca era 10% si sa inchis.Si nu stie cum a facut cica la lasat ia aparaut si l ui ecranul verde i s-a inchis si i-a aparut marul(eram de fata cand i-a aparut marul)dar nu stie cum la facut sa se aprinda! eu l-am lasat cu noptile si nu mi s-a deschis si nu stiu de sa mai fac.
Funda!

P.S aparatul nu e stricat e tot in regula dar nu stiu dc nu se aprinde!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EvaneSScence a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei legatura cu Nelul de pe TPU, azi nu am vazut sa raspunda. E super doxat in temele astea. Asteapta pana maine sau scrie-i un mesaj lui.