| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a întrebat:

Sall

am si eu o problema am sters programul de usb din greseala

intrebare mea este stiti acel program sau altul. funda celui mai bun program

5 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Fii atent. dai click dreapta pe My Computer>>>Proprietati>>>iti va aparea o fereastra in care cauti DEVICE MANAGER>>>>acolo o sa-ti apara alta fereastra. acolo sunt toate driverele din PC-ul tau. Daca ai sters alea de USB, le gasesti in lista aia cu semnul exclamarii...o sa-ti dai seama. Dai click dreapta pe ele si UPDATE DRIVER.

| Adryan17 a răspuns:

Sau mai usor, descarca programul asta
http://download.uniblue.com/support/ds/latest/driverscanner.exe
il instalezi. e un program care iti cauta driverele singur. e foarte util si o sa reusesti cu el;)

| Adryan17 a răspuns:

Funda?