| MysteryMen a întrebat:

Sall am si eu o problema am un PC procesor amd duron 1. 6 Gh Ram 256 Hdd 40 Gb si placa de baza... ceva cu M851 si problema este ca nu porneste deloc apas pe buton nimic l-am desfacut sursa merge am testato placa nare niciun condensator umflat nu miroase nimic a ars ce ar putea sa aiba l-am curatat de praffff tot...

Răspuns Câştigător
| TPULion a răspuns:

Poate are praf in el. incearca sa dai cu aspiratorul pe la ventilator...sau altceva s-a dus unitatea...

3 răspunsuri:
| MysteryMen explică:

Da l-am curatat cu tot...nu mai stiu ce sa ii fac vreo idee?

| TupacShakur a răspuns:

Poate s-a ars procesorul, hard diskul sau memoria sau chiar placa de baza.
incearca sa probezi fiecare componenta pe un alt calculator.

| MysteryMen explică:

Nu mai stiu ce sa fac am scos bateria bios ram tot...si nimic.