| MoisaDMD a întrebat:

Sall.Am un program Sam Broadcaster si are o problema.Cand dau la playlist si selectez o melodie ca sa cande imi apare melodia in lisa de redare dar nu merge la absolut nici o melodie.Ma opate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| f1r3TiG3R a răspuns:

Stai putin cu Sam Broadsacter parca din cate stiu eu despre el, avea legatura cu creeare unui radio online, nu cu redare muzicii din pc-ul tau sau de pe net. iti recomand alteceva, ce iti permite sa redai atat muzica din pc cat si de pe net, este rapid si merge bine la streaming, adica nu se incarca greu cand asculti o melodie pe net. Uite link: http://p2simplu.blogspot.com/......i-cea.html sper sa iti fie de ajutor.

1 răspuns:
| MoisaDMD explică:

Ma dar cum pot sa fac un post de radio pe programul asta?