| leuzzz a întrebat:

Sall am un Sony Ericsson k800i si si e de la Orange si si are tema de la Orange una urata cum pot sa-mi iau cea care o are tel. cand il iei de la liber

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cat timp schimbi firmware-ul da.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Trebuie schimbat firmware-ul.

| leuzzz explică (pentru sltlp):

Cum ot face asta

| sltlp a răspuns (pentru leuzzz):

Asta nu mai stiu. Daca intrebia acum 4-5 ani poate mai tineam minte. Stiu ca trebuie ca cauti un firmware pentru k800i generic. Apoi folosind un program gen xs++ sau setool dai flash la firmware. AM uitat procedura de atunci. Dar asta e o problema mica. Problema mai mare e ca de atatia ani nu prea mai gasesti fisiere, deoarece majroitatea link-urilor sunt moarte.

| leuzzz explică (pentru sltlp):

Trebuie sa tin usb-ul conectat

| leuzzz explică (pentru sltlp):

Am descarcat unul dar cum il instalezi

| sltlp a răspuns (pentru leuzzz):

Cu acel XS sau Setool.

| leuzzz explică (pentru sltlp):

Imi poti da un link de unde pot descarca aceste progame sa doar unul din el

| sltlp a răspuns (pentru leuzzz):

Cat timp schimbi firmware-ul da.