| Game9898 a întrebat:

Sall as vrea sa imi bag internet de la rcs-rds dar din spusele prietenilor nu merge prea bine si se intrerupe va rog sa imi spuneti pareri de spre netu de la rcs

Răspuns Câştigător
| andipd a răspuns:

Eu crec ca depinde si de zona... straight face

8 răspunsuri:
| mariandoru a răspuns:

Au dreptate, uneor se conecteaza destul de greu

| metten a răspuns:

Si eu am inernet prin ei acum cateva saptamanu au fost ceva probleme dar merge destul de bine acum (mai cade dar rar)

| Darcklight a răspuns:

E bun netu de la rds baga-l.

| CannbalCorpse a răspuns:

La mine functioneaza bine netu', nu mi se blocheaza.

| Verdealbastrui a răspuns:

Baga-ti de la next gen

| Trynda a răspuns:

Internetul FiberLink de la RDS e foarte bun. Eu am de 2 ani si nu s-a intrerupt o data. Nu stiu ce harcanale de internet au prietenii tai. Viteza e mare. Eu descar cu 3. 5mbps. Acum depinde ce abonament faci.

| ovidiu8msn a răspuns:

Este excelent. Eu nu am avut niciodata probleme. Inainte mai cadea (acum multi ani) dar isi revenea rapid. VIteza este de aproximativ 80MB/s. Mie mi se conecteaza automat cand aprind calculatorul. Sunt foarte multumit de el.