| DjDOCALyN a întrebat:

Sall as vrea sa imi fac un server de counter strike adica a facut unul dar nu imi merge.Si ma gandeam daca se ofera cineva sa facem un server!

6 răspunsuri:
| pisicutza197 a răspuns:

Pai de ce sa faca ei server pentru tine? Ei ce castiga? Nimeni nu face ceva fara sa castige(majoritatea)

| DjDOCALyN explică (pentru pisicutza197):

1) Eu ma gandeam sa il face pentru aman 2.
2)De castig nu este vorba
3)Ma refeream sa facem sever pentru distractie. daca mai iese si un pic de castig, mai bine.

| pisicutza197 a răspuns:

A ok credeam ca numai pentru tine si treaba aluia degeaba laughing

| Bebytsa93 a răspuns:

Te-ai plictisit de serverele pline de codati si cu lag mare?
De comunitatile goale si fara viitor?
Vino in comunitatea noastra: CsArenaX.ro ----> http://csarenax.ro/forum/index.php
Adminii si Moderatorii nostri sunt corecti si cu experienta.
classic
Cs.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.220:27015
Deathrun (Dr)
Dr.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.82:27015
Surf
Surf.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.140:27015
Zombie (Zm)
Zm. CsArenaX.ro ---> 93.114.82.58:27015
SoccerJUm
Sj.CsArenaX.Ro ---> 193.84.64.223:27015

Vino si nu vei regreta!

| mcdementu a răspuns:

Add nebunatici_cs si te iau admin la minewinking

| RoxxxanaB a răspuns:

Servere gata complete gasesti aici: http://www.pcjocuri.com sectiunea servere complete. Doar il downloadezi si deschizi HLDS.exe;)