| cristibun a întrebat:

Sall.as vrea sa stiu si eu cum pot schimba softu la sony ericsson w395 va rog frumos cine stie raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| RC92 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de programele XS++ si Far Manager. Apoi cauti firmware-ul (atentie, nu orice firmware e compatibil, trebuie sa fii atent la CID si la numar). Cauta pe net tutoriale, unele sunt foarte bune. Eu am W595 si mi l-am resoftat singur, de aceea vorbesc din experienta. Daca cumva nu-ti iese resoftarea, mergi in ultima instanta la un service. E cam 40 de lei si ti-l rezolva cam intr-o ora.

| cristibun explică:

Hei rc92 id meu este cristi_silviu93 damai add sa vorbim mai multe ca nu prea am inteles