| Seduction a întrebat:

Sall, azi am trecut de la 7 la xp, si cand vreau sa imi instalez messenger imi zice:NSIS ERROR.error launching installer
dau funda la cine ma ajuta si pe minehappy

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

E din cauza ca folderul din care le pornesti contine diacritice. Muta-le pe desktop si pornestele de acolo.

| Seduction explică:

Asa imi da la toate si la deamon tools, si etc la toate instalerelhappy

| eduardinoedy a răspuns:

Probabil ca incerci sa instalezi versiunea 10...instaleaza versiunea 8 sau 9 cel mult a yahoo messengerului