| PureMadnesS a întrebat:

Sall...cand mi-am luat calculatorul mi-au dat cd numai de xp profesional si vista... dacami isntalez windows 7 pe carel bag? adica pentru placa de baza si astea pe care-l bag pls fundoi:X?

3 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Windows 7 este diferit de Vista, Xp trebuie alt CD.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai CD ul de XP profesional sau Vista nu-i tot una cu Windows 7!

| AnDrE3A_4320 a răspuns:

Functioneaza cu ambele. 7 e upgrade de la vista, dar nu-i problema daca ai xp instalat. am inteles ca daca faci upgrade-ul din xp s-ar putea sa pierzi niste fisiere.