| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Care dintre mini pc-urile : Tronsmart mk908 si OTT T-R42 este mai bun in jocuri? Stiu ca nu ma pot astepta la cine stie ce la un mini pc, dar dintre acestea este mai bun?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ca performanțwe sunt cam..identice, dar în schimb OTT-ul are și modem ethernet de 10/100, ceea ce Tomsmart-ul nu are.de aceea îți recomand OTT-ul, asta dacă nu vrei să investești într-un router de calitate care să aibă semnal stabil de Wifi pentru aplicații multimedia și gaming.un astfel de router pleacă de la 150 Ron în sus(cel de 10/100) iar cele gigabit(10/100/1000) de la 300 ron în sus.Succes

4 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Ambele imi par la fel de bune, personal as merge pe Tronsmart, poftim si un review http://www.gadgetreport.ro/......0-de-lei/.

| crbogdan a răspuns:

Sunt cam apropiate unul de altul dar eu zic ca OTT T-R42

| d0pex a răspuns:

Tronsmart mk908 o sa fie mai bun la jocuri deoarece are 2 gb ram si procesor quad core.Cu aceste specificati poti sa rulezi orice joc de pe market la ora actuala.

| anonim_4396 explică (pentru d0pex):

Amandoua au 2 gb ram si procesor quad core! dor ca tronsmart este mult mai mic si nu prea in gasesti in stoc