| EthanRamsey204 a întrebat:

Sall,care sunt ramurile sau domeniile IT? Cu ce se ocupa fiecare? In ordine de la cea mai bine platita la cea mai rau platita si care sunt cele mai cautate in Romania si in alte tarii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Domeniul IT e foarte vast.

cea mai dezvoltata si cautata ramura e programare, care e si cea mai bine platita.

nu exista ramaura rau platita in IT, daca esti bun castigi bine si in programare, si in administrare servere/retea si in adminstrator de baze de date si in design web

1 răspuns:
| Helix a răspuns:

Nu știu multe sa Îți spun dar în ultima vreme firmele sunt interesate de administratori de rețea