| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Care tableta este mai buna Ipad mini sau google Nexus 7 2013?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ipad mini

| bineproportionat a răspuns:

Salut, ipad mini fara discutii, iti las un link unde gasesti tot felul de pareri ale persoanelor care o detin!
http://bit.ly/1aXScCL

| BitKode a răspuns:

Ipad

| sirasap a răspuns:

Si eu cred ca tot mini ipad

| Cryogen a răspuns:

Salutare! Dace vei compara specificatiile ambelor tablete, vei observa ca sunt destul de egale, singura diferenta majora fiind pretul, Nexus 7 fiind mult mai ieftin.
Daca ar fi alegerea mea, as alege Google Nexus 7 deoarece as plati mai putin pentru acelasi lucru. Bafta big grin

| Utilizatoarea a răspuns:

Ipad! Clar!