| kboom a întrebat:

Sall! cu ce programa as putea face un video din imagini (cu diferite slideshow-uri intre ele) plus sa adaug o piesa (sau mai multe )? plizzz dau funda...

9 răspunsuri:
| kboom explică:

Si sa nu fie triall...

| Romania2014 a răspuns:

Catamisia

| expander91 a răspuns:

Movie maker, movie reveal

| Shottas a răspuns:

ADOBE PEREMIER PRO....sau cu power point de la Microsoft... E special pentru slide shouri, are o gramada de efecte, poti adauga si clipuri, iar la final toate slide-showrile apar ca niste filmulete.

| FanCristianoRonaldo26 a răspuns:

Movie marker, dar ProShow Gold e cel mai super,,, parerea mea...

| mircioiu97 a răspuns:

Showbiz. e bun si usor de folositwinkingfundabatting eyelashes

| danimotenel a răspuns:

Cel mai bun program de editat si rendering este Sony vegas pro 11 dar merge doar pe win 7 si vista, poti gasi versiunile pe net crackuite sau cel mai bine folosesti movie maker

| dannyel86 a răspuns:

ProShow Gold, Movie Maker, Video Edit Magic, Pinnacle Studio
recomand ProShow Gold!