| Crysty96 a întrebat:

Sall cum vi se pare acest laptop il vrea mai mult pentru jocuri http://www.cel.ro/......40m_2gb-l/ va rog spuneti-mi daca este bun sau nu DAu si FUNDA pentru cel mai complex raspuns

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

La configuratia asta e foarte bun pretul.Procesor i5 din generatia a 2-a (Sandy Bridge), RAM si HDD suficient, t placa video este super ok pentru acea rezolutie (totusi, nu ai ce face cu 2 GB, dar numai bine daca sunt deja).Sa nu mai zic de chestiile minore, cum ar fi difuzoarele stereo sau USB 3.0.

In concluzie, mi se pare un raport pret-performanta excelent.