| kiche a întrebat:

Sall. De ce nu mi se mai aprinde kilometrajul de la bicicleta i-am schimbat si bateria si tot nu vrea.Ce poate avea? Cum pot sa il desfac sa vad ce are? Dau funda +vot.

Răspuns Câştigător
| tpb a răspuns:

Depinde de ce kilometraj ai. daca nu merge bateria inseamna ca pur si simplu e uzat si trebuie sa iei unul nou... Daca vrei sa il desfaci poate ma ai o sansa circuitele ar putea fi rupte asa ca uitate mai atent si taie izolatorii si verifica-i. daca sunt rupti uneste-i si lipestei cu banda izolatoare...
Intr-un final... daca nimic nu merge, cumpara-ti unul nou.
Sper ca te-am ajutat, funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Kilometraj la bicicletalaughing, lollaughing
Ti-e frica sa nu te prinda radaru'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-desfa sa nu il strici, dar uita-te acolo la fir poate este taiat!

| kiche explică:

Pai nu are treaba cu firele, el statea aprins fara sa fie conectat pe suportul ala cu firele de la senzor.In rest nu are nici un fir nu am ce verifica.L-am gasit stins pur si simplu.

| kiche explică:

Il folosesc sa stiu cati km am facut intr-o calatori si mai multe chestii.Creier de aluna.