| Dope a întrebat:

Sall! Eu folosesc placa aproape in fiecare zi, dar as vrea sa stiu ce fel de spray este bun pentru protectie sa nu se arda, eu folosesc o placa care o cheama "ConAir' ( si in plus sunt cam mica (10 ani) mi-e frica sa nu mi se arda ), deci ce spray este bun pentru protectie?

Răspuns Câştigător
| exhibitii a răspuns:

Nu poti evita ca parul sa nu se arda.Cel mai bine ar fi sa o folosesti cat mai rar.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doar 10 ani de ce folosesti placa?!

| elena999 a răspuns:

Tony & Guy Iron-It Heat Defence Spray.
Am gasit asta in linkul:http://www.cerecomand.ro/......nce-spray/