| zaoo32 a întrebat:

Sall lume:. am copiat niste fisiere cu muzica, poze e.t.c si am scos CD-ul din unitate am sters ce era pe PC si cand am bagat CD-ul inapoi nimic din ce am copiat pe el nu mai era? ce s-a intamplat? sau ce nu am facut bine?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dă-le restore din recycle bin, iar dacă le-ai șters și de acolo, descarcă Recuva, unul din programele de recuperare a datelor.

| manuel72 a răspuns:

Poate n-ai asteptat finalizarea discului, fisierele sunt scrise pe disc dar computerul nu reuseste sa le citeasca.Incearca cu un program gen cd recovery data.

| SpookyKid a răspuns:

Poate ai uitat sa dai burn cd dupa ce ai pus fisierele acolo pe el