| MaryusCampionul2012 a întrebat:

Sall lume am o problema la calculator imi tot apare ceva cand deschid un browser imi apare bad image ce trebuie sa fac in cazul asta sa nu- mi mai apara dau funda cine-mi spune

3 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Inseamna ca ai o problema cu pluginurile browserului.Ce browser folosesti?

| MaryusCampionul2012 explică:

Cel mai mult folosesc opera dar mie imi apare bad image si cand deschid un joc ex:metin2 sau un folder cv imi apare si cand deschid calculatorul spune The Application or c://\docume~1/alluse~1/applic~1/broese~1/23787~1.43/{16cdf~1/browse~1. dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette. si daca nu dau ok nu-mi porneste browser-ul sau jocul dorit sau folderul e complicat de asta am pus intrebarea aici

| Tau_Maryutzu_1998 a răspuns:

Salll sunt tot eu folosesc opera dar daca vreau sa deschid un metin2 imi pare bad image la orce vreau sa deschid imi apare chiar si cand deschid compu