| ABY4 a întrebat:

Sall m-am cam plictisit de o gramada de jocuri imi puteti da niste titluri de jocuri oline sau nu maxim sa aiba 2gb de downlod.(Dau o funda Maaareeee)

3 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Barn buddy
cityville
crimeville
farmfrezy
farmerama
metin
conquiztador
gta 4 (16GB)
nfs undercover(6GB)
fifa 2011
mario forever

funda?:X:X

| ABY4 explică:

Ce jocuri is astea ma asta joci tu vai de capu tau.

| kantrax a răspuns:

Sall.Sunt de acord cu tine dar eu chiar m-am jucat si mai ma joc Iti voi da urmatorele jocuri : dragon age 1/2, alldos, Nfs world, 4story, Call Of Duty, Seria NFS dar treca nu te int Seria Metin2. Mai ar fi dar nu prea imi amintesc. Funda puppy dog eyes?