| rokey a întrebat:

Sall.nu am internet de la nicio firma de net dar am un laptop cu wireles incorporat ce imi trebuie sa cumpar am am net wireles mereu.sa nu depind de nimeni adica sa ma conectez la reteaua altcuiva sa nu mai stiu eu ce trebuie sa plates un abonament sau sa am net de undeva.dau funda pentru un raspuns bun

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Pai poti sa intri la WIFI-ul altcuiva daca ai parola de la WIFI dar mai sunt altii care nu au parola pusa. Dar daca are parola eu nu cred ca iti va da nimeni. Nu este greu sa faci abonament cu 30 de lei pe luna pentru internet.

| Bella116 a răspuns:

E abonament pe stick la RDS cu 15 lei.