| Keyboard a întrebat:

Sall nu-mi merge netu ceilalti au acces la net dar mie nu-mi merge ce ar trebui sa fac trebuie sa instalez drivere ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de obicei dupa ce ai re-instalat Windows-ul e nevoie sa instalezi driver-ul placii de retea. Ce placa de baza ai? Numele modelulul ma refer.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Inchide calculatorul complet, apoi verifica mufa de internet sa fie cuplata bine. Reporneste calculatorul si ar trebui sa functioneze. Daca nu functioneaza, contacteaza un service autorizat.

| necdannec a răspuns:

Care ceilalti? Ai net acasa sau la serviciu? Ce ai facut de nu mai merge?